TaeKwonDo tagged posts

Α.Σ. Σάτζα – Προπόνηση Μαύρων Ζωνών TKD (10/10/2015)

Προπόνηση Μαύρων Ζωνών - 10/10/2015

Προπόνηση Μαύρων Ζωνών – 10/10/2015

Φιλικό Πρωτάθλημα ΤaeKwonDo 16/3/2014

Φιλικό Πρωτάθλημα ΤaeKwonDo 16/3/2014 
στο Χαϊδάρι
Συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες!!!
Χαιδάρι Φιλικό Πρωτάθλημα Τae Kwon Do 16/3/2014

Χαιδάρι Φιλικό Πρωτάθλημα Τae Kwon Do 16/3/2014

Σεμινάρια

ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ – Σεμινάριο Πούμσε (13-14/1/2018)


Βραβεύσεις

Α.Σ. ΣΑΤΖΑ – Απονομή Μαύρων Ζωνών (25/1/2019)


Επιδείξεις

Άνω Λιόσια – Επίδειξη Κλιμακίου Πούμσε ΕΤΑΝΕ (12/11/2016)

Συγχαρητήρια στον αθλητή μας Παναγιώτη Μιχαλόπουλο για τη συμμετοχή του στην επίδειξη του κλιμακίου Πούμσε της ΕΤΑΝΕ κατά τη διάρκεια του 6ου Αγωνιστικού Φεστιβάλ Kim & Liu!



Άνω Λιόσια – Επίδειξη Κλιμακίου Πούμσε ΕΤΑΝΕ (14/5/2016)


Μαύρη Ζώνη TKD – Σάτζα

Μαύρη Ζώνη 7ο DAN Μαύρη Ζώνη 2ο DAN Μαύρη Ζώνη 1ο DAN
Κοροκίδα Δήμητρα Πυρρής Βασίλειος Έξης Παναγιώτης
Μαύρη Ζώνη 4ο DAN Καρακίτσου Δήμητρα Καράντζαλος Δημήτριος
Λαγού Ειρήνη Τζουβάρας Χρήστος Παπαμπίτης Κωνσταντίνος
Μαύρη Ζώνη 3ο DAN Παναγιωτάκη Μυρτώ Σαβέβσκι Βίκτωρ
Μπούσμπουρα Μαρία Γιαμούρης Νικόλαος Τόλιας Δημήτριος
Μουτεβελής Διονύσης Καρκαμπούλιας Κων/νος Γρύλλη Φανή
Κουτσουμάρης Βασίλειος Μπουτσικάκη Νόρα Πυρρή Πηνελόπη
Σπαράγγη Σοφία Παπαδημητρίου Ανδρέας Σιδέρη Δήμητρα
Τυλιγάδα Σταυρούλα Μιχαλόπουλος Παναγιώτης Προμπονάς Μιχάλης
Κούτσης Νικήτας Νυκτερίδης Νικόλαος Ανδρουλής-Ανδρουλιδάκης Γεώργιος-Αλέξανδρος
Νικητάκης Βίκτωρας Ρουμελιώτη Θάλεια Φωτιάδου Ελπίδα
Οικονομίδης Ευκλείδης Σουφλέρη Αναστασία Καλαμούτσος Γεώργιος
Μποτσαράκου Έλενα Ρουτσιούκης Παναγιώτης Σταυροπούλου Βιργινία
Δεληγιώργης Ευάγγελος Τσοκανάς Παναγιώτης Κούρτη Ειρήνη
Δρόσου Ισμήνη Φωλιά Μαρία Κατσανδρής Ευάγγελος
Σπανογιάννης Σπύρος Ρούμπου Μαρία
Μαρκοπούλου Ευαγγελία Γκένιου Αλεξάνδρα
Οικονομίδης Λύσανδρος Χονδρός Παναγιώτης
Χατζηστύλη Αθηνά
Παύλου Ελευθερία
Παναγιωτάκης Αλέξανδρος
Καλακώνας Αντώνιος
Μπέργκερ Ανδρέας
Καφτάνη Μαρία-Άννα
Τσάτσαρης Κων/νος
Καραπούλιου Μελίνα
Ραζακιάς Παύλος
Κάππος Πολυχρόνης
Αγγελόπουλος Σωτήρης
Ανδρεσάκης Χρήστος
Κωβαίος Σίμος
Ρουτσιούκη Γεωργία
Ανδριά Ευγενία
Ράπτης Φίλιππος
Καραδημητρίου Δημήτρης
Ιωάννου Λάμπρος
Ντούφας Άγγελος
Τόμπρος Αντώνιος
Μότσανος Κωνσταντίνος
Μονεμβασιώτη Μελίτα
Οικονομίδης Χρήστος
Ντότσι Ρόζμαρι
Σινάνι Ιώνα
Ανδριά Νίκη
Ταγκούλης Αλέξανδρος
Jarrar Ahmed Jarrar