Category Hapkido

Π.ΨYXIKO – Σεμινάριο Hapkido In Moo Kwan (5/1/2020)

Με απόλυτη επιτυχία πραγματοποιήθηκε το Σεμινάριο Εκπαιδευτών και Μαύρων Ζωνών Hapkido In Moo Kwan από τον Δάσκαλο Μπούτιο Στέφανο με σκοπό να ενημερωθούν οι Εκπαιδευτές και Μαύρες Ζώνες σχετικά με τις εξελίξεις στο άθλημα και να εφαρμόσουν νέες τεχνικές.

Κάντε κλικ στη φωτογραφία για να δείτε περισσότερες

Α.Σ. ΣΑΤΖΑ – Εξετάσεις GUP & DAN Hapkido (18/12/2019)

Πολλά συγχαρητήρια στην αθλήτρια μας Μπαδόλα Αναστασία για την απόκτηση της Μαύρης Ζώνης!

Συγχαρητήρια στους αθλητές μας !

Κίτρινη Ζώνη
– Καλογερόπουλος Χρήστος

Μισή Πράσινη Ζώνη
– Μότσανος Γιάννης

Μισή Κόκκινη Ζώνη
– Κατούνας Αναστάσιος

Κόκκινη Ζώνη
– Αρτέμη Καλλιόπη
– Σπινθούρη Άννα

 

ΜΕΤΣ – 3ο Φεστιβάλ Κορεάτικων Πολεμικών Τεχνών (27/10/2019)

Συγχαρητήρια και στους 13 αθλητές του συλλόγου μας για την συμμετοχή τους αλλά και για την εξαιρετική εμφάνιση που παρουσίασαν στο 3ο Φεστιβάλ Κορεατικών Πολεμικών Τεχνών!

Κάντε κλικ στη φωτογραφία για να δείτε περισσότερες

Α.Σ. ΣΑΤΖΑ – Εξετάσεις GUP & DAN Hapkido (26/6/2019)

Πολλά συγχαρητήρια στον αθλητή μας Ταγκούλη Κωνσταντίνο για την απόκτηση της Μαύρης Ζώνης!

Συγχαρητήρια στους αθλητές μας!

Κίτρινη Ζώνη
1) Μότσανος Γιάννης

Μπλέ Ζώνη
1) Κατούνας Αναστάσιος
2) Μποτσαράκου Έλενα

Μισή Κόκκινη Ζώνη
1) Αρτέμη Καλλιόπη
2) Σπινθούρη Άννα

Μισή Μαύρη Ζώνη
1) Μιχαλόπουλος Παναγιώτης
2) Μπαδόλα Αναστασία

Κάντε κλικ στη φωτογραφία για να δείτε περισσότερες

ΛΑΓΟΝΗΣΙ – 1ο Φεστιβάλ Κορεάτικων Πολεμικών Τεχνών (17/3/2019)

Με 11 αθλητές συμμετείχε ο Σύλλογός μας στο 1ο Φεστιβάλ Κορεάτικων Πολεμικών Τεχνών αποκομίζοντας 8 μετάλλια (3 χρυσά, 3 ασημένια και 2 χάλκινα) στις κατηγορίες Αυτοάμυνας, Πτώσεις και Σπάρινγκ με σειρά κατάταξης και με 8 αθλητές στις Φόρμες ως αθλητές συμμετοχής!
Επίσης η Δασκάλα του Συλλόγου μας συμμετείχε με τον μαθητή Μιχαλόπουλο Παναγιώτη σε Αυτοάμυνες ως επίδειξη!
Συγχαρητήρια σε όλους για τη συμμετοχή τους αλλά και για τις επιδόσεις τους!
Πολλά συγχαρητήρια στους διοργανωτές!

Αναλυτικά:
1η Θέση Χρυσό Μετάλλιο
Δρόσου Ισμήνη – Σπάρινγκ
Μιχαλόπουλος Παναγιώτης – Αυτοάμυνες
Μότσανος Γιάννης – Αυτοάμυνες

2η Θέση Ασημένιο Μετάλλιο
Αρτέμη Καλλιόπη – Αυτοάμυνες
Κατούνας Αναστάσιος – Αυτοάμυνες
Τσοκανάς Παναγιώτης – Σπάρινγκ

3η Θέση Χάλκινο Μετάλλιο
Μπαδόλα Αναστασία – Αυτοάμυνες
Ταγκούλης Κωνσταντίνος – Πτώσεις

Αν και δεν πλασαρίστηκαν στα μετάλλια, οι αθλητές μας Πετσίνης Αλέξανδρος, Σπινθούρη Άννα και Ταγκούλης Κωνσταντίνος στις Αυτοάμυνες παρουσίασαν εξαιρετική εμφάνιση!

Φόρμες συμμετοχή:
1) Ανδριά Νίκη – Tang Soo Do
2) Ασημακοπούλου Αγγελική – Tang Soo Do
3) Κωβαίος Σίμος – Tang Soo Do
4) Μαρκοπούλου Ευαγγελία – Tang Soo Do
5) Μιχαλόπουλος Παναγιώτης – Tang Soo Do
6) Ρουτσιούκη Ελένη – Haedong Kumdo
7) Ρουτσιούκης Παναγιώτης – Haedong Kumdo
8) Τσοκανάς Αντώνης – Haedong Kumdo

Κάντε κλικ στη φωτογραφία για να δείτε περισσότερες

Εξετάσεις GUP & DAN Hapkido (19/12/2018)

Πολλά συγχαρητήρια στον αθλητή μας Πετσίνη Αλέξανδρο για την απόκτηση της Μαύρης Ζώνης!

Συγχαρητήρια στους αθλητές μας!

Μισή Μπλέ Ζώνη
1) Κατούνας Αναστάσιος
2) Μποτσαράκου Έλενα

Μπλέ Ζώνη
1) Αρτέμη Καλλιόπη

Κόκκινη Ζώνη
1) Μιχαλόπουλος Παναγιώτης
2) Μπαδόλα Αναστασία

Μισή Μαύρη Ζώνη
1) Ταγκούλης Κωνσταντίνος

Κάντε κλικ στη φωτογραφία για να δείτε περισσότερες