Monthly Archives January 2019

Γλυφάδα – Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Tang Soo Do – Fighting Rules (27/1/2019)

Με τη συμμετοχή 8 αθλητών ο Σύλλογός μας συμμετείχε στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Tang Soo Do – Fighting Rules του Κλάδου Άθλησης Π.Ο.Κ, την Κυριακή 27 Ιανουαρίου 2019 στη Γλυφάδα.
Οι αθλητές μας απεκόμισαν συνολικά 14 μετάλλια (8 χρυσά, 3 ασημένια, 3 χάλκινα)!
Συγχαρητήρια σε όλους!

Χρυσό Μετάλλιο
Ασημένιο Μετάλλιο Χάλκινο Μετάλλιο
Ανδριά Νίκη (Φόρμες) Κωβαίος Σίμος (Φόρμες) Μιχαλόπουλος Παναγιώτης (Φόρμες)
Ανδριά Νίκη (Σπάρινγκ) Μαρκοπούλου Ευαγγελία (Σπάρινγκ) Νυκτερίδης Νίκος (Φόρμες)
Δεληγιώργης Βαγγέλης (Φόρμες) Χοϊδά Στελλίνα (Φόρμες) Χοϊδά Στελλίνα (Σπάρινγκ)
Κωβαίος Σίμος (Σπάρινγκ)
Μαρκοπούλου Ευαγγελία (Φόρμες)
Μιχαλόπουλος Παναγιώτης (Σπάρινγκ)
Μπαδόλα Νατάσσα (Φόρμες)
Νυκτερίδης Νίκος (Σπάρινγκ)

Κάντε κλικ στη φωτογραφία για να δείτε περισσότερες

Α.Σ. ΣΑΤΖΑ – Απονομή Μαύρων Ζωνών (25/1/2019)

Συγχαρητήρια σε όλους τους αθλητές μας!

Κάντε κλικ στη φωτογραφία για να δείτε περισσότερες

Λεόντειος – Εξετάσεις DΑΝ Tae Kwon Do (20/1/2019)

Συγχαρητήρια στους αθλητές του Συλλόγου μας!

Μαύρη Ζώνη 1ο Dan: Μαύρη Ζώνη 2ο Dan: Μαύρη Ζώνη 3ο Dan:
Μονεμβασιώτη Μελίτα Οικονομίδης Χρήστος Μαρκοπούλου Ευαγγελία
Μότσανος Κωνσταντίνος
Φωλιά Μαρία Τσοκανάς Παναγιώτης
Ντούφας Άγγελος
Τόμπρος Αντώνης

Κάντε κλικ στη φωτογραφία για να δείτε περισσότερες

 

 

Άνω Λιόσια – 10ο Kim & Liu (22/12/2018)

Με τον καλύτερο τρόπο ολοκληρώθηκε η αγωνιστική χρονιά για τον Σύλλογό μας!
Με την συμμετοχή δύο αθλητών στο 10ο Επετειακό Kim & Liu, ο Σύλλογος μας κατέκτησε δύο Μετάλλια, ένα Ασημένιο και ένα Χάλκινο, ενώ για πρώτη φορά είχαμε και συμμετοχή στο Τεχνικό Πρωτάθλημα στη κατηγορία Γονέας-Παιδί!
Συγκεκριμένα η αθλήτρια μας Συνδικιώτη Αλεξάνδρα κατέκτησε το Ασημένιο Μετάλλιο στη κατηγορία -21kg Εγχρώμων Ζωνών Κορασίδων 2010, ενώ ο αθλητής μας Ντούφας Άγγελος κατέκτησε το Χάλκινο Μετάλλιο στο Τεχνικό Πρωτάθλημα στη κατηγορία Παίδων Μισή Κόκκινη-Μισή Μαύρη Ζώνη 10 ετών!
Πολλά συγχαρητήρια στις αθλήτριες μας Σαμίου Εύα και Ξεφτεράκη Ιόλη (μαμά και κόρη) για την πολύ “δυνατή” συμμετοχή τους στη κατηγορία Γονέας-Παιδί!
Αξίζει να αναφέρουμε ότι για όλους τους αθλητές μας ήταν η πρώτη επίσημη συμμετοχή τους!
Συγχαρητήρια σε όλους!

Κάντε κλικ στη φωτογραφία για να δείτε περισσότερες

Εξετάσεις GUP Tang Soo Do (20/12/2018)

Συγχαρητήρια στους αθλητές μας!

1η Κίτρινη
1) Ανδριά Νίκη

2η Πορτοκαλή
1) Δρόσου Ισμήνη
2) Χοϊδά Στέλλα

2η Πράσινη
1) Μποτσαράκου Έλενα

1η Μπλέ
1) Δεληγιώργης Βαγγέλης
2) Μαρκοπούλου Ευαγγελία

Κάντε κλικ στη φωτογραφία για να δείτε περισσότερες

Εξετάσεις GUP & DAN Hapkido (19/12/2018)

Πολλά συγχαρητήρια στον αθλητή μας Πετσίνη Αλέξανδρο για την απόκτηση της Μαύρης Ζώνης!

Συγχαρητήρια στους αθλητές μας!

Μισή Μπλέ Ζώνη
1) Κατούνας Αναστάσιος
2) Μποτσαράκου Έλενα

Μπλέ Ζώνη
1) Αρτέμη Καλλιόπη

Κόκκινη Ζώνη
1) Μιχαλόπουλος Παναγιώτης
2) Μπαδόλα Αναστασία

Μισή Μαύρη Ζώνη
1) Ταγκούλης Κωνσταντίνος

Κάντε κλικ στη φωτογραφία για να δείτε περισσότερες